#NOEXCUSES

Otsustasid veganluse kasuks?
Siin mõned juba proovitud ja testitud nipid et see põnev protsess tuleks pehmelt.

Liigu omas tempos. 
Mõned meist saavad veganiteks üle öö, ja kui see on ka sinu jaoks õige lähenemine, siis on see suurepärane. Kui tunned et vajad rohkem aega siis võta seda- nii nagu iga muu elustiili muutus võtab ka see aega et otsustada mis sulle kõige paremini sobib. Veganlus ei ole üks suurus mis sobib kõigile, on arvukaid teisi lähenemisviise mida kasutada.Kõige lihtsam viis taimsete toitude lisamiseks oma toidulisti on igapäevaselt väikeste muutuste tegemine. Võid alustada nii et loobud ühel päeval nädalas lihast ja piimasaadustest, ja nii edasi liikudes. Võid isegi proovida vahetada ühe toote korraga, vahetades näiteks lehmapiima mandli- või sojapiima vastu  või margariini kookosõli vastu.

Toimi õigesti
Veendu et su toidusedelist ei jääks välja olulised toitained. See, et oled vegan, ei pea alati tähendama et sa oled 100% tervislik. Söö erinevaid maitsvaid taimetoite planeerides tervislikku toitumist mis sisaldab kõiki vajalikke vitamiine ja toitaineid.

Proovi uusi toitaineid
... avastad täiesti uue maailma!


Hari ennast
Pea meeles et otsustades saada veganiks nõuab see aega ka enese harimiseks. Veganina alustamine ja elamine mitte-vegan maailmas vajab nii julgust kui uudishimu.

Küsi abi
Kust saab osta vegan shokolaadi? Kuidas küpsetada munadeta kooki? Kuidas rääkida oma perele et olen nüüd vegan? Kindel on see et sa pole üksi. Maailma on haaranud endasse veganismi ajastu- leia üles vegan grupid internetist ja tunned end kohe paremini.

Pea meeles miks seda otsustasid
Ehk siis keerulistel hetkedel tuleta endale meelde miks otsustasid veganluse kasuks. Kindlasti avastad et veganiks saamine on tunduvalt lihtsam kui arvasid.

Ära anna alla!
Võtta üks päev korraga. Oled valinud suurepärase, põneva ja sügavalt ilusa võimaluse elada vabana- naudi seda.

#NOEXCUSES


No comments: